Startande par:   47   Totalt antal starter: 90   Antal spelade starter: 90
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Bollnässpliten 2018 just nu:

Namn/Klubb Start
Adam Andersson
Team Pergamon BC
Fredagen den 2 november 19:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Alex Karvonen
BC Cobbers
Lördagen den 6 oktober 12:30
Anders Andersson
Warpen BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Lördagen den 13 oktober 12:30 (R)
Anders Jonsson
Domsjö IF BK
Söndagen den 21 oktober 12:30
Söndagen den 21 oktober 15:00 (R)
Anders Larsen
BK Skinnarna
Lördagen den 13 oktober 15:00
Söndagen den 14 oktober 12:30 (R)
Andreas Bengtsson
BC Cobbers
Lördagen den 6 oktober 12:30
Ann-Helen Persson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Annelie Tibblin
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Bengt-olov Jonsäll
Edsbyns BK
Lördagen den 3 november 12:30
Benny Skogsberg
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:30
Berra Hillström
Strands BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Bert-Ola Ekenstedt
Sanna BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Björn Wedin
BK Flash
Onsdagen den 17 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Börje Knutsson
Warpen BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Carl Eklund
IKW/Köping BK
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Carola Karlsson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Carola Näslund
BK Enjoy
Söndagen den 28 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Cenneth Edin
Warpen BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Onsdagen den 24 oktober 19:00 (R)
Christer Eriksson
Edsbyns BK
Söndagen den 7 oktober 12:30
Christer Johansson
Sandvikens AIK BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Christian Forsebrink
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Christoffer Eklund
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Daniel Thoden
BK Stöten
Lördagen den 13 oktober 12:30
Dennis Andersson
BK Karma
Söndagen den 14 oktober 12:30
Esbjörn Lindberg
Edsbyns BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Glenn Florens
Karlslunds IF BF
Lördagen den 3 november 15:00
Gunnar Cednert
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Gunnar Persson
Warpen BK
Lördagen den 13 oktober 12:30
Göran Malmkvist
Warpen BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Lördagen den 13 oktober 12:30 (R)
Harri Murtoinperä
Kopparbergs BK
Lördagen den 3 november 15:00
Helena Embretzén
BK Elan
Lördagen den 3 november 12:30
Isabelle Lindgren
Östersunds BK
Lördagen den 3 november 17:30
Jan Olsson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 15:00
Fredagen den 2 november 19:30 (R)
Jesper Gren
Stureby BK
Lördagen den 3 november 15:00
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Joakim Brandt
BK Skinnarna
Lördagen den 13 oktober 15:00
Söndagen den 14 oktober 12:30 (R)
Joakim Karlsson
Stureby BK
Lördagen den 3 november 15:00
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Johan Holmgren
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 15:00
Fredagen den 2 november 19:30 (R)
John Erik Mårtensson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
John-Erik Eriksson
Warpen BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Onsdagen den 24 oktober 19:00 (R)
Jonatan Liew
BK Domino
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Jörgen Arvidsson
Edsbyns BK
Söndagen den 7 oktober 12:30
Karin Borgström
BK Flash
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 28 oktober 15:00 (R)
Kenneth Karlsson
Edsbyns BK
Söndagen den 7 oktober 12:30
Kenny Bengtsson
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Kent Sundin
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 3 november 15:00 (R)
Kim Bolleby
Team Pergamon BC
Fredagen den 2 november 19:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Kim Nyman
BwK Ankaret
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 15:00 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Kristina Johansson
Sandvikens AIK BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Kristoffer Ruohtula Svensson
IKW/Köping BK
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Lars-Göran Ericsson
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:30
Lasse Bäcklund
BK Klossen
Söndagen den 21 oktober 12:30
Fredagen den 2 november 19:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Linda Johansson
Sanna BK
Lördagen den 6 oktober 12:30
Linda Sundin
Sollentuna BwK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 3 november 15:00 (R)
Lukas Andersson
BK Karma
Söndagen den 14 oktober 12:30
Margaretha Schöning
Warpen BK
Lördagen den 13 oktober 12:30
Maria Arnöman
Sandvikens AIK BK
Fredagen den 2 november 19:30
Maria Nylund
Warpen BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Martin Krums-Vabins
Gislaveds BK
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Mats Winlund
BK Klossen
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Mia Johansson Carlsson
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Michael Sonefors
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Mikael Jernberg
BK Skinnarna
Lördagen den 13 oktober 15:00
Söndagen den 14 oktober 12:30 (R)
Mikael Mannqvist
Warpen BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Nathalie Agnekil
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 3 november 15:00
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Niklas Löfgren
BK Stöten
Lördagen den 13 oktober 12:30
Olle Eurén
BK Triss
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 15:00 (R)
Oskar Almroth
AIK
Lördagen den 3 november 15:00
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Per Karlsson
BK Strikeclub (h)
Söndagen den 28 oktober 15:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Per Wennberg
Edsbyns BK
Söndagen den 7 oktober 12:30
Peter Claar
BK Klossen
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Salar Liew
BK Domino
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Sandra Gummesson
BK Linnéa
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Sebastian Blomsten
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:30
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Sebastian Cronholm
BwK Ankaret
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 15:00 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Stefan Borgström
BK Flash
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Söndagen den 28 oktober 15:00 (R)
Stefan Halvarsson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Stefan Johansson
BK Klossen
Söndagen den 21 oktober 12:30
Fredagen den 2 november 19:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Stefan Jonasson
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:30
Stefan Söderlund
Domsjö IF BK
Söndagen den 21 oktober 12:30
Söndagen den 21 oktober 15:00 (R)
Stig Lundberg
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:30
Teemu Parikka
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Thomas Johansson
Warpen BK
Söndagen den 28 oktober 12:30
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Thomas Lindberg
Strands BK
Onsdagen den 24 oktober 19:00
Thomas Linder
Gävle KK
Söndagen den 7 oktober 12:30
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Tim Göransson
BK Triss
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 15:00 (R)
Tobias Bredin
Östersunds BK
Lördagen den 3 november 17:30
Tobias Sagvold
BK Flash
Onsdagen den 17 oktober 19:00
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Tomas Nises
BK Rättvik
Söndagen den 28 oktober 12:30
Tony Eklund
IKW/Köping BK
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 1 10:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Torbjörn Olsson
Sandvikens AIK BK
Fredagen den 2 november 19:30
Tore Nises
BK Rättvik
Söndagen den 28 oktober 12:30
Victoria Eklund
Sigma BK
Lördagen den 6 oktober 15:00
Viktor Danielsson
IKW/Köping BK
Lördagen den 3 november 12:30
Lördagen den 3 november 17:30 (R)
Söndagen den 4 november Semifinal 2 12:00
Söndagen den 4 november Final 14:00
Örjan Hedgren
BK Skinnarna
Lördagen den 13 oktober 15:00
Söndagen den 14 oktober 12:30 (R)

TOTALT: 94 spelare
Bookmark and Share